Начало Спорт ГОРДОСТ! Катрин Тасева спечели злато в Израел, грациите ни си тръгват с...

ГОРДОСТ! Катрин Тасева спечели злато в Израел, грациите ни си тръгват с осем медала

ГОРДОСТ! Катрин Тасева спечели злато в Израел, грациите ни си тръгват с осем медала Българските гимнастички се бребориха и ни зарадваха с осем медала от Гран При и последващия международен турнир по художествена гимнастика в израелския град Холон, пише OFFnews.

Катрин Тасева спечели златния медал на бухалки, не оставяйки никакви шансове на съперничките си и с невероятните 22.750 точки заслужи първото място.

Другата ни представителка в този финал Невяна Владинова изпусна бухалка и се нареди на шеста позиция с оценка от 19.850 точки.

Тасева завоюва още един медал, този път във финала на обръч. В него тя отново изигра силно съчетание и оценката от 20.950 ѝ отреди третото място в крайното класиране.